T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Güncelleme Tarihi: 12/11/2018

İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan EROL başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Başkan ve Başkan Yardımcıları ile tüm sağlık yöneticileri katılım sağladı.
Toplantıda Dr. Alpaslan EROL; ‘Sağlık hizmetlerinde koordinasyon, sinerji ve motivasyon çok önemlidir. Belirli periyotlarla yapılan toplantılarımız devam ediyor, hedefimiz, vatandaşlarımıza erişilebilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Sağlık yöneticisi, koordine olup, ekip ruhuyla çalışmalı her zaman ulaşılabilir, dinleyen, anlayan, üreten ve hakkaniyetli olabilmeli çünkü beraber yürümek yolu kısaltmaz ancak mesafeleri daha kolay aşmamıza yarar. Bu birlik ve beraberlik ile güzel neticeler alınacağına inanıyorum.’dedi.
3 Ekim 2018 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğü ek hizmet binasında gerçekleşen toplantıda, anne ölümleri ve hava kirliliği ile ilgili projemiz kapsamında kurulan komisyonun daha etkin çalışması, il dışı sevkler, halkın MHRS’yi kullanımının sağlanması için farkındalık çalışmaları, sezeryan oranlarının düşürülmesi, personel iş ve işlemleri, sağlık verilerinin bakanlığımız sistemine uyumlu ve eksiksiz aktarımının yapılması hususu gibi konular değerlendirildi.

DSC_0764.JPG
DSC_0768.JPG
DSC_0770.JPG