overlay

2020/1. EK YERLEŞTİRME İLANI

                                                                                                                                                                                                                                                         

IĞDIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

AİLE HEKİMLİĞİ EK YERLEŞTİRME İŞLEMİ İLAN METNİ

2020/1. Ek Yerleştirme –28/07/2020

         

5258 Sayılı Aile Hekimliği Kanunu gereği, ilimizde 12 Nisan 2010 tarihinde Aile Hekimliği uygulaması başlamıştır. Herhangi bir sebeple boş olan ve yeni açılan Aile Hekimliği pozisyonlarıiçin aile hekimliği ek yerleştirme işlemi yapılacaktır. Yerleştirme işlemlerinde, “Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliği  (İlgili bölüm)” hükümleri uygulanacaktır.

2020 Yılı 1. Ek yerleştirme işlemi; 28 Temmuz 2020  Salı günü saat 14.00’de,Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü (Ek bina) Toplantı Salonunda Yerleştirme Komisyon Üyeleri huzurunda yapılacaktır. 2020 Yılı 1. Ek yerleştirmeye esas son listede olup işleme katılan hekimler ek yerleştirme işlemi süresince idari izinli sayılacaklardır.2020 Yılı 1. Ek yerleştirme işlemine katılacak olan hekimlerden toplantı salonu girişinde imza alınacaktır.

Başvurular 20 Temmuz 2020-24 Temmuz 2020 tarihleri arasında saat 08:30 - 17:00 saatleri arasındaİl Sağlık Müdürlüğü (Ek bina) Aile Hekimliği Birimine yapılabilecektir.

Müracaatların elden ve süresi içerisinde istenen belgelerle birlikte İl Sağlık Müdürlüğü Evrak Kayıt Biriminden geçirildikten sonra İl Sağlık Müdürlüğü (ek bina)   Aile Hekimliği Birimine şahsen yapılması gerekmekte olup; posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. (Mevcut sözleşmeli olarak çalışan Aile Hekimlerinin çalıştığı kurumlarda hizmeti aksatmayacak şekilde başvurmaları uygun olacaktır.)

Bu duyuru metninde yapılacak herhangi bir değişiklik veya ilave İl Sağlık Müdürlüğü web sayfasında ilanen duyurulacaktır. Bu nedenle ilimizde Aile Hekimliği Ek Yerleştirmesine katılmayı düşünen tüm hekimlerimizin siteyi düzenli aralıklarla takip etmeleri önemle duyurulur.

İlanda belirtilmeyen hususlarda ilgili mevzuat hükümleri uygulanacaktır.TAM İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

UYGULAMA TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ.
BOŞ POZİSYONLAR İÇİN TIKLAYINIZ.
SOSYOEKONOMİK GELİŞMİŞLİK DÜZEYİ TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ.
2020/1 SAYILI GENELGE İÇİN TIKLAYINZ.
BAŞVURU EVRAKLARI İÇİN TIKLAYINIZ.