overlay

Aile Hekimliği 2019/3. Ek Yerleştirme İşlemi Duyurusu

IĞDIR SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

AİLE HEKİMLİĞİ 2019/3. EK YERLEŞTİRME İŞLEMİ DUYURUSU

                                     2019/3. Ek Yerleştirme – 18.07. 2019

          5258 Sayılı Aile Hekimliği Kanunu gereği, ilimizde 12 Nisan 2010 tarihinde Aile Hekimliği uygulaması başlamıştır. Herhangi bir sebeple boş olan ve yeni açılan Aile Hekimliği pozisyonlarıiçin aile hekimliği ek yerleştirme işlemi yapılacaktır. Yerleştirme işlemlerinde, “Aile Hekimliği Yönetmeliği  (İlgili bölüm)”hükümleri uygulanacaktır.

           2019 Yılı 3. Ek yerleştirme işlemi; 18 Temmuz Perşembe günü saat 15.00’da,Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü (Cezaevi yanı ek bina) Toplantı Salonunda Yerleştirme Komisyon Üyeleri huzurunda yapılacaktır. 2019 Yılı 3.Ek yerleştirmeye esas son listede olup işleme katılan hekimler ek yerleştirme işlemi süresince idari izinli sayılacaklardır. 2019 Yılı 3.Ek yerleştirme işlemine katılacak olan hekimlerden toplantı salonu girişinde imza alınacaktır.

           Başvurular, 8 Temmuz 2019 – 12 Temmuz 2019 tarihleri arasında saat 08:30 - 17:00 saatleri arasında  İl Sağlık Müdürlüğü (Cezaevi yanı ek bina) Aile Hekimliği Birimine yapılabilecektir.

          Müracaatların elden ve süresi içerisinde istenen belgelerle birlikte İl Sağlık Müdürlüğü Evrak Kayıt Biriminden geçirildikten sonra İl Sağlık Müdürlüğü (Cezaevi yanı ek bina)   Aile Hekimliği Birimine şahsen yapılması gerekmekte olup; posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. (Mevcut sözleşmeli olarak çalışan Aile Hekimlerinin çalıştığı kurumlarda hizmeti aksatmayacak şekilde başvurmaları uygun olacaktır.)

          Bu duyuru metninde yapılacak herhangi bir değişiklik veya ilave İl Sağlık Müdürlüğü web sayfasında ilanen duyurulacaktır. Bu nedenle ilimizde Aile Hekimliği Ek Yerleştirmesine katılmayı düşünen tüm hekimlerimizin siteyi düzenli aralıklarla takip etmeleri önemle duyurulur.

          İlanda belirtilmeyen hususlarda ilgili mevzuat hükümleri uygulanır.

2019. 3. UYGULAMA TAKVİMİ  İÇİN TIKLAYINIZ

2019-3. EK YERLEŞTİRME BOŞ POZİSYONLAR İÇİN TIKLAYINIZ

2019-3. EK YERLEŞTİRME İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

SOSYO EKONOMİK GELİŞMİŞLİK DÜZEY TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ

A Bendine Göre Müracaat Edecek Hekimler İçin Başvuru Formu İçin Tıklayınız

B Bendine Göre Müracaat Edecek Hekimler İçin Başvuru Formu İçin Tıklayınız

C Bendine Göre Müracaat Edecek Hekimler İçin Başvuru Formu-2 İçin Tıklayınız

D Bendine Göre Müracaat Edecek Sağlık Bakanlığı Dışındaki Kurumlardan Başvuran Hekimler İçin Tıklayınız


D Bendine Göre Müracaat Edecek Sağlık Bakanlığı Kadrolarında Çalışan Hekimler İçin Tıklayınız