overlay

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Evrak Teslim Süreci Duyurusu


Müdürlüğümüz emrinde 4857 Sayılı İş Kanunu kapsamında çalıştırılmak üzere, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde ilan edilen adayların başvuru ve sözlü sınav süreci tamamlanmıştır.

Sözlü Sınav sonuçlarına itiraz  için 03-05 Nisan 2019 tarihleri arasında başvuralar alınarak değerlendirilmiş ve itiraz sonuçları ile kesinleşmiş listeler aşağıda yayımlanmış olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

  

Sınavı asıl olarak kazanan adayların atamaya esas belgelerini ve başvuru formunu  11-15 Nisan 2019  tarihleri arasında 08:00-17:00 mesai saatlerinde Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü Ana Hizmet Binası (Adres: Bağlar Mahallesi Atatürk Caddesi no:19  IĞDIR ) elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Sınavı yedek olarak kazanan adaylar evrak teslimi yapmayacaktır. Asıl adayların işlemleri tamamlandıktan sonra ihtiyaç duyulması halinde yedek adaylar için yeniden duyuru yapılıp evrak istenecektir.

Sınav sonucunda başarılı olan adayın atamasının yapılacağı anlamına gelmemektedir.

Başarılı olan adayların atama işlemleri Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırmalarının sonuçlanmasından sonra tamamlanacaktır.

Atamaya Esas Kesinleşmiş Listeler İçin Tıklayınız


Sağlık Bakanlığı Açıktan Atama Başvuru Formu İçin tıklayınız

Atamaya Esas Belgeler İçin Tıklayınız

Mal Bildirim Formu İçin Tıklayınız